(044) 387 44 04
fms.kiyv@gmail.com

Новини

WorldSBK: Українець Калінін розпочинає сезон чемпіонату світу в Іспанії

З 31 березня по 2 квітня український мотогонщик Микита Калінін виступить на першому етапі чемпіонату світу FIM Supersport 300 World Championship. Старт чемпіонату пройде в рамках вікенду Світового Супербайку в Іспанії.

Перший етап гран-прі Арагона пройде на 5078-метровій гоночній трасі Motorland Aragon в Альканіс. Трек є технічно складним для пілотів, а завдяки своїм довгим прямим дозволяє розвивати максимальні швидкості байків. Микита Калінін під час тестів вже встиг згадати головну особливість треку – перепади висот. Перекладки на спусках з пагорба разом з сильним і поривчастим вітром на відкритій місцевості створюють гонщикам непрості умови в боротьбі за подіум.

Вперше всі гонщики чемпіонату зустрінуться на треку Арагон в цю п’ятницю 31 березня на офіційному тренуванні. У суботу Микита буде боротися за суперпоул, а в неділю пройде перша гонка чемпіонату.

Микита Калінін №22: «Мені приємно повернутися на трасу в Арагоні. Це не простий трек, але з ним у мене пов’язані спогади за участю в Rookies Cup. Крім того в березні ми провели три тестових дня з командою і побачили, що мій час на цьому треку на YamahaR3, навіть в умовах вітру, дуже конкурентоспроможний.
Це буде наша перша спільна гонка з командою MotoXracing, так що нас чекає напружений уїк-енд. Важливо уникнути будь-яких проблем з байком, щоб я міг повністю зосередитися на своїй роботі і позитивно почати сезон. Дякую всім за підтримку!»

Перший етап чемпіонату FIM Supersport 300 World Championship за участю Микити Калініна стартує 2 квітня в 15:20 за київським часом.

Вболіваємо за наших!

Автор: Альона Деменська

Залишити коментар