(044) 387 44 04
fms.kiyv@gmail.com

Новини

WorldSBK, Микита Калінін: «Я припустився помилки і дуже розчарований»

Українець впав у боротьбі за подіум чемпіонату світу з мотоперегонів

28 червня на Гран-прі Британії, чемпіонату світу з кільцевих мотоперегонів World Supersport 300, українець Микита Калінін закінчив боротьбу за подіум в гравії. 18-річний одесит після історичного подіуму в Італії з перших кіл четвертого етапу був одним з лідерів гонки, але припустився помилки і впав.

Як тільки червоні вогні світлофора погасли, Микита Калінін зірвався з 12-го стартового місця і в перший поворот зайшов вже 6-им. Після феноменального старту українець виявився в лідируючій групі і почав демонструвати високий темп і готовність атакувати. Через два кола після старту український пілот Yamaha з команди MotoXracing зміг відібрати ще одну позицію у господаря етапу британця Кріса Тейлора, а потім, після обгону Борха Санчеса, він максимально наблизився до топ-3. Група лідерів з шести пілотів: Гарсія, Коппола, Калінін, Перес, Тейлор і Санчес завдяки своїй внутрішній боротьбі почали поступово заробляти гандикап від групи переслідувачів. У гострій боротьбі важливо було зберігати спокій, але в останньому повороті перед виходом на фінішну пряму за 10 кіл до фінішу Микита Калінін впав. Високий темп і хороша фізична підготовка 18-річного українця до гонки не допомогли йому завоювати ще один подіум. А лоусайд з переднього колеса не дав можливість українським уболівальникам побачити національний прапор на подіумі.

Микита Калінін розчарований падінням в Донингтоні: «Гонка почалася дуже добре для мене: у мене був відмінний темп, я відмінно стартував і з першого повороту виявився в лідируючій групі. Потенціал на цю гонку був дуже високий, але я почав занадто активно атакувати і, на жаль, припустився помилки і впав. Ми з командою будемо вивчати дані телеметрії, але після такої гарної роботи з мотоциклом на цьому тижні, не стану заперечувати, що я дуже розчарований. Я міг опинитися сьогодні високо, але їду додому без очок … таке буває, це і є гонки.

Попереду Мізано – знайомий трек для мене і домашня гонка для моєї команди. Я хочу залишити падіння в Донингтоні, рухатися далі і зроблю все, щоб боротися за подіум вже на наступному старті ».

Перемогу на Гран-прі Британії здобув італієць Альфонсо Коппола на Yamaha, з яким Микита Калінін разом стояли на подіумі на минулому етапі. 18 червня гонщики знову зустрінуться на п’ятому етапі чемпіонату світу World Supersport 300 в Мізано.

Автор: Альона Деменська,

медіа-служба Микити Калініна

Фото: Yamaha

Залишити коментар