(044) 387 44 04
fms.kiyv@gmail.com

Новини

UASBK: третій етап

Третій етап UASBK був спекотним у всіх сенсах цього слова. Глядачів зігрівало справжнє літнє сонечко і гаряча боротьба у всіх класах чемпіонату.

У заїзді SSP300 / Lady / Master заявилося сімнадцять пілотів і відразу було ясно, хто з ким буде боротися. Для лідера минулого року Анатолія Єфімова (VAB Energy) цей сезон не проходить так легко, як попередній, так як Юрій Михальчик становить серйозну конкуренцію «дяді Толі». Перемога в цей раз все таки вирушила до Єфімова, а «Американець» став другим. Третю позицію зайняв новачок Дмитро Гончаров.

Клас SSP300 традиційно спокійно і без пригод провів черговий блискучий заїзд, зберігши розстановку задану на кваліфікації. Другу поспіль перемогу оформив польський пілот Зенон Вшола (М29), срібло взяв Влад Білий (The Riders Repsol RT), а бронза дісталася Владиславу Гарбаруку  з SP-Moto RT.

У класі  прекрасної половини людства все розігрувалося драматичніше. Якщо лідер заїзду був зрозумілий ще до його початку, то хто займе дві сходинки, що залишилися, було загадкою. Поки Даша Разумова (SP-Moto RT) боролася сама з собою і часом, за її спиною почалася боротьба між Анастастією Георгицею (VAB Energy) і Тетяною Даниленко. Технічний схід Даниленко залишив Настю без суперниці, але з ще одним сріблом. Третю позицію зайняла Юлія Цуцкогіна з Spirit Racing Team.

Уже суботня кваліфікація обіцяла, що заїзд Superstock буде вкрай цікавим. Адже з першої лінії решітки стартували два пілоти SP-Moto RT Анатолій Дорошенко і Ярослав Якимчук, які стали беззаперечними лідерами 600-кубового підкласу. “Літрову” поул позицію виборов Іван Нічепоренко. Її, пілот Ducati зміг конвертувати в блискучу перемогу, першу для бренду за довгий час. Ще дві сходинки «літрового» подіуму зайняли Сергій Рашко (М29) і Нітеш Пал (AWT RT).

Гонка класу «Аматор» була по-справжньому гарячою. Якщо з Сергієм Рашко в літрах ніхто так і не зміг конкурувати, то в «шестисотках» розгорнулася справжня битва. Перша п’ятірка боролася за місця на подіумі практично всю дистанцію. Основними конкурентами в боротьбі за перемогу стали напарники по команді The Riders Factory RT Максим Макуха і Олександр Бобер. На третє місце по ходу дистанції претендували три пілоти: Олександр Георгіца, Даніїл Вишемірський і Дмитро Ярмольчук. Практично під кінець дистанції Георгіца падає в глядацькому повороті і боротьба триває вже між Вишемірським і Ярмольчуком. Переможцем з неї вийшов Даніїл Вишемірський, якому дісталася бронза третього етапу.

Окрасою дня стала гонка SBK / SSP, де зустрілися найсильніші пілоти чемпіонату. Боротьба “Костянтин проти Костянтина” набирає обертів, й після падіння на кваліфікації другого етапу, Костянтин Денисов отримав перемогу в класі SBK. Після трьох етапів, рахунок 2:1 на користь Костянтина Писарєва. Бронзу заїзду, другий етап поспіль отримує Олександр Анін, для якого адаптація до літру пройшла успішно.

З результатами заїздів можна ознайомитись в розділі “Результати”.

Наступним заходом цього сезону стане масштабний Moto Open Fest, який пройде на СК “Чайка” 15-16 липня!

 

Автор: Анна Бєлкіна

Фото: Олександр Якунін

Залишити коментар