(044) 387 44 04
fms.kiyv@gmail.com

Новини

UASBK: кваліфікація 3го етапу

Незважаючи на прогнози синоптиків суботні кваліфікації пройшли по сухому покриттю. Результати заїздів обіцяють зробити недільні гонки по-справжньому жаркими.

Майстер

У сезоні 2017 у чинного чемпіона класу Анатолія Єфімова з’явився серйозний конкурент, який повернувся на 600-кубовий мотоцикл, Юрій Михальчик, впевнено завойовує лідерську позицію цього класу. Після перемоги на другому етапі “Американець” блискуче виграв суботню кваліфікацію класу, залишивши за спиною Анатолія Єфімова та Дмитра Гончарова.

Юніор / ССП300

У відсутності беззмінного лідера класу Іллі Михальчика, пальму першості перехопив єдиний представник КТМ в класі, поляк Зенон Вшола (М29). Другу позицію зайняв Владислав Білий з The Riders Repsol RT. Третій результат показав представник SP-Moto RT Владислав Гарбарук. Вперше, саме на цьому етапі, клас поповнився пілотом не «юніорського» складу. Дмитро Кострюков виступить на Kawasaki 300 в класі ССП300.

Леді

Світове панування Дар’ї Разумова важко поставити під сумнів, ще одна виграна кваліфікація вирушила в резюме пілотесси SP-Moto RT.
На другу позицію піднялася основна загроза Разумової, дебютантка сезону, Анастасія Георгица (VAB Energy motosport). Останню сходинку топ-3 зайняла Тетяна Даниленко. Киянка на MV Agusta так само проводить свій дебютний сезон в чемпіонаті.

STK600

SP-Moto, які в цьому році все ж повторили стратегію конкурентів і максимально розширили свій склад, не дарма зробили ставки на цей клас. У суботній кваліфікації два перших місця стартової решітки вирушили саме до пілотів цієї команди. Поул позиція дісталася зірці минулого сезону Анатолію Дорошенко, а прикривати його тил буде сокомандник Ярослав Якимчук.
Третій слот стартової решітки займе пілот The Riders Repsol RT Артем Приходько.

STK1000

Після нелегкого другого етапу поул позицію завоював Іван Нічепоренко, який в цьому році освоює новий мотоцикл Ducati Panigale 1199. Лідер класу, Нітеш Пал (AWT RT) на цьому етапі стартує другим. Сенсаційне повернення зробив єдиний в класі представник КТМ Олег Білоцький, в своїй другій, після торішнього серйозного падіння в гонці, Олег стартуватиме з третьої позиції.

Аматор 600

Сенсація сезону 2017 Максим Макуха забрав у свою скарбничку ще одну виграну кваліфікацію. The Riders Factory RT захопили два топ-слота класу, адже друга позиція вирушила до переможця полтавського етапу Олександру Бобру. Доречі, тільки цій парі вдалося в’їхати в 1.25. Третю позицію зайняв Дмитро Ярмольчук, призер квітневого кубка Києва.

Аматор 1000

Відкриття другого етапу Сергій Рашко (М29) не залишив жодного шансу для своїх суперників. Незважаючи на прикре падіння на тренуванні, дебютант відзначився ще однією виграної кваліфікацією.
Його найближчий суперник Роман Янчик завершив сесію з часом, майже на дві секунди повільніше від часу лідера. З третьої позиції стартуватиме призер полтавського етапу Іван Попов.

SBK

Мабуть, профі клас все ще здатний дивувати. Костянтин Писарєв (SP-Moto) знову упустив місце на першій лінії стартової решітки, а лідером кваліфікації став все ще відновлючийся після падіння на минулому етапі, Костянтин Денисов (AWT RT). Другу позицію завоював ще один пілот Ducati Олександр Анін, який не перестає дивувати в старшому класі. Екс-чемпіон STK600 блискуче проявляє себе в профі класі, завойовуючи все нові і нові вершини.
Третю позицію завоював Артур Підлужний (М29), один з найперспективніших пілотів минулих років плавно повертається до колишньої форми.

SSP
На зміну Костянтину Писарєву в “молодший” профі клас прийшов новий стабільний лідер. Один з наймолодших пілотів українського чемпіонату Микита Калінін (М29), йде по стопах свого попередника і не дає конкурентам продиху, виграючи гонку за гонкою з поул-позишн. Другу і третю позиції зайняли пілоти The Riders Repsol RT Леонід Каллаш і Олександр Бичков.

Гоночний день обіцяє бути дійсно гарячим. А у в фанатів є два варіанти підтримати своїх фаворитів: приїхати на Чайку і на власні очі побачити боротьбу найсильніших з найсильніших або підключитися до трансляції MostVideoTV і вболівати просто сидячи на своєму улюбленому дивані. Нагадаємо, що заїзди стартують з 12:00! Let’s the fight begin!

Автор: Анна Бєлкіна
Фото: Андрій Мартін

Залишити коментар