(044) 387 44 04
fms.kiyv@gmail.com

Новини

UASBK. Костянтин Денисов: «Я налаштований на боротьбу у фіналі»

Лідер чемпіонату України прокоментував свою готовність до боротьби у завершальній гонці класу Superbike.
24 вересня вирішиться доля титулу в найвищому класі чемпіонату України з кільцевих мотоперегонів – Superbike. Перед останньою гонкою сезону, яка відбудеться в Києві на «Автодромі Чайка», лідирує Костянтин Денисов з 52 очками. З різницею всього в 2 бали другим йде представник лідера командного заліку, пілот SP Moto Racing Team – Костянтин Писарєв, киянин Олександр Анін з 42 заліковими очками – третій.
На 4 етапі пілоти влаштували справжню битву за титул, доля якого все-таки вирішиться тільки на фінальному старті. Денисов перемагав на двох останніх етапах, які також проходили на «Чайці». Наразі він повністю готовий боротися за чемпіонство з Писарєвим у вирішальній гонці сезону:
Костянтин Денисов, лідер класу Superbike: «Я буду намагатися повністю реалізувати всі свої можливості для досягнення цілі. З приводу ризику? Буду дивитися по ситуації, і, звичайно, постараюся швидко і своєчасно приймати правильні рішення в майбутній боротьбі. Думаю, вона буде нелегкою, але я докладу максимум зусиль, використовуючи свої вміння та навички.
Я вважаю, що успіх залежить не тільки від рівня фізичної, технічної і тактичної підготовленості. Головна складова – моральна готовність, і її я оцінюю на відмінно.
Я налаштований на боротьбу. Кожен раз, коли я перемагаю чи навіть зазнаю невдач – я вчуся. Завжди треба пам’ятати: не помиляється лише той, хто нічого не робить. І досягають успіху лише ті, хто рухається вперед, не дивлячись ні на що. Ну, а якщо ви будете сидіти склавши руки, то в цьому випадку шанси на успіх зменшуються. Ставте перед собою цілі та досягайте їх!».
Стежити за фінальною гонкою сезону в класі Superbike, а також за ходом всіх заїздів чемпіонату Ви можете на нашому сайті і завдяки прямій трансляції на сайті mostvideo.tv.

Результати класу Superbike перед фінальним етапом:
1. Костянтин Денисов – 52 бали
2. Костянтин Писарєв -50 балів
3. Олександр Анін – 42 бали
4. Подлужний Артур – 28 балів
5. Баранов Володимир – 26 балів

 

Автор: Альона Деменська

Фото: Андрій Мартін

Залишити коментар