(044) 387 44 04
fms.kiyv@gmail.com

Новини

Мотоспорт і рок-музика підірвуть Чайку 15-16 липня

15-16 липня на автодромі Чайка під Києвом проходитиме MotoOpenFest – фестиваль потужної музики і мотоспорту.

За два фестивальні дні глядачі стануть свідками заїздів в різних дисциплінах мотоспорту та виступів українських і європейських рок-груп.

Перший день очолять фіни Lordi, одні з найбільш неординарних переможців «Євробачення».

Гурт відомий своїми ексцентричними образами, яскравим піротехнічним шоу і масками, які музиканти ніколи не знімають на публіці.

Хедлайнерами другого дня MotoOpenFest стануть Uriah Heep – британці, які стояли біля витоків рок-музики, яку ми знаємо зараз.

Emil Bulls – ще одні гості з-за кордону. Одна з передових рок-груп Німеччини в жанрах альтернативний рок і альтернативний метал.

Лайнап фестивалю включає «Кращу рок-групу планети» за версією Global Battle of The Bands минулого року – українське тріо SINOPTIK, білоруських панків Дай дорогу!, рок-групу Маса Причин, групу People Inside, що балансує на стику року і електроніки, і українських хард -рокеров Royal Corvus.

Перша половина дня буде насичена мото гонками з трансляцією на великому екрані.

Буде жорстка боротьба за звання Переможця Кубку GRANDPRIX OPEN CUP і SUPERMOTO OPEN CUP.

Особливо видовищною частиною фестивалю стануть виступи кращих майстрів стантрайдингу, найбільш екстремальної дисципліни в мотоспорті, що передбачає виконання трюків на мотоциклі.

В дісціпліні на кращий час  TIME ATTACK зможуть поборотися не тільки професійні пілоти, але й будь-які власники мотоциклів, які попередньо пройшли реєстрацію та технічну комісію.

Також, 14-15 липня на мототреку в Пирогово пройдут заїзди з мотокросу та кантрі-кросу, де фанати бездоріжжя зможуть спостерігати за запеклою боротьбою кращих мотокросменів країни.

 

Коли: 14-16 липня 2017 г.

Де: м. Київ, автодром Чайка та мототрек Пирогово

Квитки тут

Сайт фестивалю: motoopenfest.kiev.ua

Залишити коментар