(044) 387 44 04
fms.kiyv@gmail.com

Новини

Гонку класів «Суперспорт» та «Супербайк» виграв Писарєв з новим рекордом траси

Зі старту гонку очолив Костянтин Писарєв (Kawasaki Ninja ZX10R), чинний чемпіон класу «Суперспорт», який з цього сезону пересів на літровий байк. Він був лідером з першого до останнього кола. Його високий темп, який був на кілька десятих секунди швидше за часи швидких кіл суперників позаду, дозволив йому фінішувати з перевагою у майже шість секунд. Крім виграшу останнього заїзду одне з його кіл гонки – 1.17,782 – стало новим рекордом київської «Чайки». Воно було на 0,092 секунди краще суботнього рекорду Денисова, встановленого напередодні у кваліфікації.

У суботу Костянтин Денисов (BMW S1000RR) зазнав жорского падіння, в якому отримав струс мозоку та травму лівої ноги. Але він все одно виїхав на стартову  решітку у неділю, де був першим. Поруч із ним із другого місця стартував Олександр Анін (Ducati Panigale 1199).

На перших колах Денисов та Анін їхали поруч із Писарєвим дуже щільною групою, розрив у якій становив менше пари десятих секунди. Денисов поступився Аніну на п’ятому колі, але одразу почав атакувати, намагаючись повернути втрачену позицію. Утримувати високий темп після отриманих напередодні травм Денисову було важко, отже під кінець заїзду відстань між ними почала збільшуватись. У підсумку Анін фінішував другим в абсолюті на менш ніж дві секунди попереду Денисова, який завершив заїзд третім.

Четвертим на старті був Володимир Баранов (Kawasaki Ninja ZX10R) попереду Микити Калініна (Yamaha YZFR6), котрий цього року змагається у чемпіонаті світового Супербайку. Хоча він їздить на «шестисотці», завдяки досвіду боротьби у світових гонках бореться з суперниками на потужніших байках на рівних.

Спочатку Калінін їхав попереду Баранова, але після другого кола поступився супернику на потужнішому байку. Він їхав позаду суперника і не припиняв атак до середини дистанції, коли відстань між ними почала збільшуватись. Баранов завершив гонку четвертим в абсолюті та у своєму класі на майже сім секунд раніше Калініна, який став першим у «Суперспорт-600».

Після старту Артур Подлужний (Yamaha YZF R1) покращив свою сьому позицію до шостої і на перших колах їхав за першою п’ятіркою. Він кілька разів намагався обійти Калініна, але той не поступився. Отже, Подлужний фінішував шостим в абсолюті.

За друге місце у класі «Суперспорт-600» боролися Леонід Каллаш (Yamaha YZF R6) та Олександр Бичков (Honda CBR600RR), які починали з шостого та восьмого місць.

На першому колі Бичков був першим, на третьому колі Каллашу таки вдалося обійти суперника і залишатись попереду протягом чотирьох кіл. Але на восьмому колі Бичков повернув собі кращу позицію, дістався фінішу сьомим і став другим у класі «Суперспорт-600». Каллаш закінчив гонку восьмим і здобув бронзу у цьому ж класі.

Дев’ятим став Анатолій Єфімов (Kawasaki Ninja ZX10R), а останнє місце у топ-10 посів Анатолій Дорошенко (Suzuki GSX-R 600).

Хоча Єфімов починав останній гоночний заїзд дев’ятим, а Дорошенко через пропущену суботню кваліфікацію посів останнє 15-те місце на стартовій решітці, вже на другому колі Дорошенко був попереду Єфімова. Однак, після шести кіл літровий байк та досвід дозволили Єфімову відновити позицію і фінішувати на пів кола раніше «шестисотки».

Одинадцятим і останнім гонку завершив Данііл Мирошниченко (Honda CBR1000RR), який зі старту боровся за місце у топ-10

Не завершили гонку три спортсмени. Іван Нічепоренко (Ducati Panigale 1199) після невеликої зупинки на піт-лейні у середині гонки остаточно зійшов після 11-ти кіл. Також залишили трек після половини дистанції Артем Приходько (Honda CBR600RR) та Вадим Новіков (Suzuki GSX-R 600), основним заліком яких є клас «Суперсток-600» і які вирішили перевірити свої сили з найсильнішими суперниками.

Після двох етапів із 30-ма очками за дві перемоги турнірну таблицю класу «Супербайк» очолює Костянтин Писарєв. 8 очок на другому місці йому поступається Костянтин Денисов. Із 20-ма очками третю позицію утримує Олександр Анін.

Також з двома поспіль перемогами у «Суперспорт-600» лідирує Микита Калінін. Друге та третє місця поділили Олександр Бичков та Леонід Каллаш – на рахунку обох по 22 очка.

Автор: Марія Галата