(044) 387 44 04
fms.kiyv@gmail.com

Новини

Гонка двох класів «Суперсток»: виграти зможе накращий

У другому заїзді класів «Суперсток-600» та «Суперсток-1000» брали участь шістнадцять гонщиків.

Деякі зі спортсменів не брали участь у суботній кваліфікації, тому стартували з останніх місць стартової решітки. Швидкі гонщики, які були змушені прориватись до перших місць крізь пелотон, додали видовищності заїзду, який тривав 15 кіл.

Володарем поула у суботу Пал Нітеш (BMW S1000RR), але зі старту його переслідував Ярослав Якімчук (Suzuki GSR-R 600), який був третім на стартовій решітці. Протягом трьох кіл Якимчук їхав практично на задньому колесі суперника. Лише на четвертому колі він почав відставати від Нітеша, який у підсумку  фінішував першим із перевагою трохи більшою за секунду і став переможцем в абсолюті.

З другого місця стартував Дмитро Осипов (Yamaha YZF-R1), але зміг утриматися на цій позиції лише до другого кола і решту заїзду їхав третім. Він залишався попереду інших суперників протягом усієї гонки, яку завершив третім в абсолюті та другим у своєму класі «Суперсток-1000».

За останні два місця у топ-5 боролися Сергій Рашко (Yamaha YZF-R1) та Анатолій Дорошенко (Suzuki GSR-R 600), які стартували з 16-го та 15-го місць відповідно.

На перших колах вони швидко випереджали суперників, і коли позаду залишалось дві третини дистанції, почали боротьбу за четверту позицію. Боротьба між ними була жорсткою, але Рашко вміло користався перевагами потужнішого двигуна і їхав попереду Дорошенко. Рашко дістався фінішу четвертим і здобув третє місце у класі «Суперсток-1000». Дорошенко став п’ятим в абсолюті та другим у класі «Суперсток-600».

Шостим фінішував Павло Рувінов (Suzuki GSR-R 600), але через штраф опустився на 11-те місце.

Олександр Георгіца (Kawasaki Ninja ZX6R) почав гонку п’ятим і протягом половини гонки їхав четвертим попереду Івана Нічепоренко (Ducati 1199 Panigale). На восьмому колі Нічепоренко поступився кільком суперникам і у підсумку фінішував 12-м, у той час як Георгіца знизив темп лише за три кола до кінця, і після покарання Рувінова піднявся зі сьомого на шосте місце в абсолюті, з яким став третім у класі «Суперсток-600»

Сьомим дістався фінішу Максим Макуха (Honda CBR600RR), який був на старті сьомим і після кількох обмінів позиціями зі суперниками утримав свою початкову позицію.

Восьмим гонку завершив Олег Белоцький (Suzuki GSR-R 750), дев’ятим став Артем Приходько (Honda CBR600RR), який на перших колах був шостим, але через помилку втратив кілька позицій. Останнє місце у першій десятці посів Вадим Новіков (Suzuki GSR-R 600).

Два гонщики, що виїжджали на старт зійшли з дистанції на 11-му колі – Дмитро Ярмольчук (Yamaha YZF-R6) та Роман Янчик (BMW S1000RR).

Після другого етапу у класі «Суперсток-1000» лідирує Пал Нітеш із 24 очками. На 6 очок позаду нього на другом місці знаходиться Дмитро Осипов із двома подіумами. Третє місце із 13-ма очками посідає Іван Нічепоренко.

У класі «Суперсток-600» однакову найбільшу кількість очок – 22 – мають Ярослав Якимчук та Анатолій Дорошенко. Два третіх місця поспіль дозволили Олександру Георгіца з 16-ма очками бути третім у загальному заліку.

Автор: Марія Галата