Акредитація представників ЗМІ

Шановні представники ЗМІ! Просимо зауважити, що прийом заявок закінчується за 1 добу до першого офіційного дня змагань на кожному етапі. Представники телебачення, кореспонденти газет можуть пройти спрощену процедуру акредитації у день змагань, звернувшись за телефоном (067) 226-44-04. З правилами та умовами акредитації ви можете ознайомитися нижче. Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах чемпіонату – сторінці в Facebook та на сайті.

Для роботи на UASBK потрібно пройти процедуру акредитації, яка здійснюється прес-службою змагань на підставі заявки, яку ви можете заповнити в цьому розділі. Або надсилайте заповнену заявку на fms.kiyv@gmail.com  або за телефоном (044) 311-44-04 в робочий час.

Підтвердження акредитації надійде на вашу електронну адресу як тільки ми його опрацюємо. Прес-служба залишає за собою право відмовити в акредитації на власний розсуд.

Перевага в акредитації надається представникам зареєстрованих друкованих видань, радіостанцій і телебачення, інтернет-порталам та сайтам. Незалежні фотографи (інтернет-фотографи, блогери) мають надати посилання на своє портфоліо та сайт, блог, сторінку, де розміщено анонс чемпіонату.

Представникам ЗМІ, що пройшли акредитацію, для отримання детальної інформації, бейджа і захисного жилета потрібно з’явитися до місця проведення змагань у зазначений в листі-підтвердженні час.

З питань роботи із пресою звертайтеся: (044) 311-44-04 Марина Гарбуз або листом fms.kiyv@gmail.com. Якщо у вас є цікаві ідеї та побажання, відправляйте листи з позначкою «Співробітництво».

Дякуємо за увагу! До зустрічі на старті!

З повагою,

Медіа служба UASBK