(044) 387 44 04
fms.kiyv@gmail.com

Новини

Неділя почалась гонкою трьох класів

У першій гонці другого етапу UASBK брали участь вісімнадцять гонщиків одразу трьох класів – «Майстер», «Леді» та «Суперспорт-300+Юніор».

З перших двох місць на стартовій решітці заїзд починали два учасники класу «Майстер» Анатолій Єфімов (Kawasaki ZX10R) та Юрій Михальчик (Honda CBR600RR). Боротьба між ними тривала з самих перших хвилин протягом усієї дистанції. Спочатку першим був Михальчик, але після початкових кіл його випередив Єфімов. Михальчик, поступившись позицією, не припиняв атак і на останньому колі таки очолив гонку. Він перетнув фінішну лінію першим і став переможцем гонки та класу «Майстер».

За третє місце в абсолюті боролися Сергій Сорокін (клас «Майстер», Suzuki GSX-R1000) і Ілля Михальчик (клас «Суперспорт-300+Юніор», Kawasaki Ninja 300). Михальчик-молодший не дуже вдало стартував і втратив кілька позицій, але потім подолав втрачене і завершив гонку третім, ставши переможцем свого класу. Сорокін завершив заїзд четвертим і здобув бронзу у класі «Майстер».

Друге місце у класі «Суперспорт-300+Юніор» виборов Зенон Вшола (KTM RC390), а третє – Владислав Білий (Kawasaki Ninja 300).

Серед дівчат найшвидшою стала чинна чемпіонка жіночого класу Дар’я Разумова (SuzukiGSX-R 750). Хоча протягом майже усієї гонки Анастасія Георгіца (Kawasaki ZX6R) їхала попереду Тетяни Даниленко (AugustaF3 675), на заключних колах Даниленко випередила суперницю і фінішувала другою серед дівчат.

На жаль, перша гонка не обійшлась без аварій та травм. На першому колі зіткнулися два гонщиків класу «Суперспорт-300+Юніор» Станіслав Рогожа (Yamaha YZF-R3) та Олександр Слобоженко (Kawasaki Ninja 300). Після падіння Рогожа повернувся на трасу і продовжив гонку, а от Слобоженко отримав перелом променевої кістки руки.

Після двох етапів із 22 очками лідером класу «Майстер» залишається Анатолій Єфімов. Юрій Михальчик посідає друге місце з 20-ма очками лише на 2 очка попереду Сергія Сорокіна.

У класі Суперспорт-300+Юніор» з двома поспіль перемогами лідирую Ілля Михальчик. Із 18-ма очками на другому місці так і залишився Владислав Білий. Гарбарук Владислав два рази поспіль фінішував четвертим.

Автор: Марія Галата