(044) 387 44 04
fms.kiyv@gmail.com

Новини

WorldSBK, Микита Калінін: «Цього разу буде ще більше боротьби»

Українець побореться в Британії після історичного подіуму чемпіонату світу в Італії 28 травня на Гран-прі Британії одних з найпрестижніших змагань у світі з кільцевих мотоперегонів – World Superbike, 18-річний одесит Микита Калінін продовжить боротьбу за перемогу в класі Supersport 300. Британський старт – четвертий в календарі українця.

Два тижні тому Калінін вже фінішував третім в дебютній гонці на треку Імола. Той подіум Калініна на Гран-прі Італії став першим в історії чемпіонату світу з кільцевих мотоперегонів для України. За італійським тріумфом послідкував старт чемпіонату України, де Микита виступав в класі Supersport 600.

Важливим моментом на національних змаганнях стало те, що Калінін провів кваліфікацію на мокрому треку, а вже змагання були на сухому. Синоптики обіцяють, що Гран-Прі Великобританії пройде без опадів, але непередбачуваність погоди цього регіону і хмарність в неділю залишають шанс дощовій гонці. Тому змагальна практика по мокрому треку перед важливим стартом чемпіонату світу – тільки підсилюють позиції нашого пілота. Донінгтон – це технічно складний трек, що відрізняється від Імола. Але, як і в Італії, Калініну доведеться працювати з нуля, так як це його перше знайомство з британським треком. Тут він зможе показати максимум свого байка на першій половині кола і в наступній частині дистанції попрацювати на повільних секторах.

Українець за два роки виступів у MotoGP Rookies Cup довів, що вміє швидко адаптуватися на незнайомих трасах, а подіум в дебютній гонці в Імолі тільки підтвердив правдивість цього ствердження. Микита Калінін розповів про готовність до етапу чемпіонату світу в Британії: «Після подіуму в Імолі було дуже багато повідомлень, звучало багато слів підтримки. Це приємно, але це був тільки старт мого інтенсивного місяці, так що поки не час розслаблятися. Після Італії я відразу ж відправився виступати на чемпіонат України, де став першим у своєму класі. Це додало ще впевненості в тому, що я на правильному шляху і стало дуже хорошим тренуванням перед стартом в Донінгтоні. Я попрацював на симуляторі, так само отримав поради старших напарників по Yamaha. Цього разу ми пройшлися по треку з пілотами Blu Cru і Алексом Лоуса.

Було важливо почути його думку, але Алекс гонщик головного класу і у нього немає великого досвіду виступів на R3. Мені самому треба буде проаналізувати всю отриману інформацію і реалізувати її на треку вже з першого тренування. Вікенд обіцяє бути дуже цікавим. Ще на минулому старті було видно, як підтягуються хлопці.

У мене були певні труднощі з байком в Імолі, але в Донингтоне важливо, щоб байк показував свої 100%. Так що цього разу буде ще більше роботи і боротьби».

Гонка чемпіонату FIM Supersport 300 World Championship в Донінгтоні за участю Микити Калініна стартує 28 травня в 13:05 за київським часом. Стежити за 18-річним мотогонщиком Ви можете на його сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/nick22kalinin/

Автор: Альона Деменська,

Медіа-служба Микити Калініна

Залишити коментар